O sobie
- Zainteresowania motoryzacja,auta,śpiew,taniec brzucha,moda,a najbardziej barcelona
- Ulubiony zawodnik cała barca
- Ulubione zespoły fc barca,argentyna,hiszpania
- Barcelonie kibicuję od 20 wiek
Statystyki
- Dni w serwisie 4947
- Liczba komentarzy 44
- Polecenia 0
Komentarze
0
Zdobędziemy wszystko co możliwe wygramy wszystko jesteśmy przecież bordowo - granatową gwardią która od stu lat sieje postrach w europie wszystko jest nasze nie dzielimy się
0
Barca jest większa od całego świata jej wielkości nie da się określić ponieważ nie ma aż takiej wielkiej liczby barco jest bogiem dziękuje Ci za wszystko
0
To naszczęście nic poważnego jak w jednym meczu nie zagra nic się nie stanie niech odpoczywa bo jak nie będzie to się może pogorszyć i będzie gorzej
0
Powinni dać im 1 dzień odpoczynku poza tym w deszcz żle sie gra i jest zimno jeszcze się podziębia i nie będą mogli grać
0
Żadna inna drużyna nie jest z nami na tej innej planecie ani nie będzie my my zawsze będziemy na tej innej planecie nikt nam nie dorówna my jesteśmy niezwyciężeni nieśmiertelni my jesteśmy klubem który na wieki zapisze się do histori
0
No kurczę taki dobry i sprawdzony bramkarz musi odejść no dobra czasami coś żlę zrobił ale prawie zawsze gra dobrze ale i tak za kilka miesięcy by zakończył swą kariere i najlepiej by było gdyby ją zakończył w barcelonie trzeba o niego walczyć !!!!
0
no chyba nie chcesz mieć dziecka z dziewczyna ktora kibicuje realowi
0
Barca jest większa od całego świata jej wielkości nie da się określić ponieważ nie ma aż takiej wielkiej liczby barco jest bogiem dziękuje Ci za wszystko
0
Zdobędziemy wszystko co możliwe wygramy wszystko jesteśmy przecież bordowo - granatową gwardią która od stu lat sieje postrach w europie wszystko jest nasze nie dzielimy się
0
Barca miewa dobre i złe chwile ale nie ma co tracić nadziei my razem z nią trwamy zawsze zmobilizowani wszystko nie jest stracone nawet jeżeli się nie uda życie na tym się nie kończy leci dalej najważniejsze żeby wszyscy kibice w trudnych chwilach się spierali a nie się wykłucali my barco zawsze będziemy cię kochali czy będziesz wygrywać czy nie ja i tak będe kochała cię ,barca = miłość od kołyski nawet po śmierci